Wybierz rok:

Wybierz miesiąc: 9   |    8   |    7   |    6   |    5   |    4   |    3   |    2   |    1   |   

Znaleziono 34 wyników

Archiwum - 2023-6

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach III. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Piątoklasiści w akcji!

Trzy ostatnie miesiące nauki z przytupem!

Z życia klas czwartych

Wydarzenia, wycieczki edukacyjne i aktywności realizowane w klasach czwartych.

Letni Pokaz Mody przy Berylowej

21 czerwca w auli naszej szkoły odbył się ,,Letni Pokaz Mody, Elegancji i Urody przy Berylowej”, organizowany przez świetlicę szkolną. Podczas wydarzenia wystąpili uczestnicy zajęć ,,Igłą i nitką” oraz ,,Survival kreatywności”. Całość ubarwili uczniowie z zajęć umuzykalniający oraz szkolny chór wykonując utwory ,,Piosenka o Lublinie” i ,,Dyrygent”

Zakładki poświęcone rekrutacji na rok szkolny 2023/2024

Menu boczne: Rekrutacja przedszkole / Rekrutacja szkoła podstawowa / Rekrutacja szkoła ponadpodstawowa

Przedsiębiorcze dzieciaki - podsumowanie tegorocznego projektu

W tym roku szkolnym przedsiębiorczości uczyli się uczniowie klasy 2a, którym gratulujemy zdobytych umiejętności i życzymy sukcesów. Prezentujemy galę finałową projektu.

Występ Chóru Berylio na zakończenie roku szkolnego

Chór Berylio wziął udział w uroczystości zakończeniu roku klas IV-VI oraz VII-VII, a także pożegnaniu klas ósmych.

Uczeń i uczennica przyszłości

Nasi uczniowie wzięli udział w projekcie edukacyjnym.

Koncert "Piosenka jest dobra na wszystko"

W piątek 16 czerwca 2023 r. odbył się koncert „Piosenka jest dobra na wszystko”, który był zwieńczeniem całorocznej pracy chórów: Berylio i Berylnutki oraz dzieci uczęszczających na zajęcia umuzykalniające.

Konkurs "Moja własna gra edukacyjna i logopedyczna" - rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że rodzinny konkurs "Moja własna gra edukacyjna i logopedyczna" został rozstrzygnięty.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Majówka na sportowo"

Miło nam poinformować, że komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu fotograficznego "Majówka na sportowo". Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością i zaprezentowali różnorodne formy aktywnego spędzania czasu, przy okazji zgłębiając tajniki fotografowania wspólnie ze swoimi bliskimi.

Ogólnopolski program edukacyjny MegaMijsja w świetlicy

Uczniowie klas 3f i 2i przez cały rok szkolny aktywnie brali udział w zajęciach z MegaMisji zdobywając wiedzę, liczne kompetencje cyfrowe oraz nagrody. Zapraszamy do obejrzenia ich przygody z programem edukacyjnym! To była ciekawa i pełna wyzwań misja! Przygotowały: Paulina Hałasa, Paulina Matysek

Letni Pokaz Mody przy Berylowej

21 czerwca 2023 roku w auli naszej szkoły odbędzie się ,,Letni Pokaz Mody, Elegancji i Urody przy Berylowej”, organizowany przez świetlicę szkolną. Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z nauczycielami do uczestnictwa w wydarzeniu.

Narodowy program rozwoju czytelnictwa 2.0 w edukacji wczesnoszkolnej

Narodowy program rozwoju czytelnictwa 2.0 - podsumowanie działań w ramach realizacji projekt promujący czytelnictwo w edukacji wczesnoszkolnej w roku szkolnym 2022/2023

Kultura niemiecka i kultura hiszpańska na talerzu

Zakończyliśmy projekt integrujący klasę 7a wokół kuchni hiszpańskiej i niemieckiej.

Jadłospis

Tydzień od 19 do 23 czerwca 2023 r.

Chór Berylio na koncercie w Archikatedrze Lubelskiej

Chór Berylio wystąpił na koncercie dyplomowym studentów Edukacji artystycznej UMCS.

III edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Zabawa sztuką"

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Zabawa sztuką dzieci ze świetlicy szkolnej eksperymentowały kreską, plamą i kropką. Każde działanie plastyczne dostarczało dzieciom wiele radości, satysfakcji i umożliwiało dzieciom wyrażenie ekspresji plastycznej. Wszystkie dzieci czują się artystami. Program realizowały: Katarzyna Bil, Anna Juźwiak, Anna Wiertel.

Dzień, który sprawił mi radość - aktywność twórcza uczniów klas III w zakresie pisania opowiadań

Twórczość jest naturalną i wrodzoną cechą każdego człowieka. Uczniowie klas trzecich podjęli się napisania twórczych opowiadań. Tematem był dzień, spędzony z rodziną, który sprawił dzieciom radość. Poniżej prezentujemy wybrane opowiadania wraz z rysunkami dzieci.

"Mysia w Europie" z wizytą na Węgrzech - Szia eger!

W maju uczniowie ze świetlicy nr 1 i nr 6 kontynuowali projekt " Mysia w Europie", tym razem dotarliśmy do Węgier. Dzieci poznały stolicę kraju, hymn, taniec narodowy oraz węgierskie przysmaki. Zachwyciły nas lawendowe pola nad Jeziorem Balaton oraz malownicze miasteczko Szentendre. Wizytą na Węgrzech zakończyliśmy projekt "Mysia w Europie".

Konkurs Recytatorski ,,O większego trudno zucha”

W dniu 26 maja w sali teatralnej odbył się Konkurs Recytatorski ,,O większego trudno zucha” będący częścią wydarzenia artystycznego pt. Benefis Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i Marii Konopnickiej. Uczniowie z zaangażowaniem przystąpili do recytacji wierszy znanych polskich autorów przed jury konkursowym. Występ recytatorów ubarwili uczniowie klasy 1b wykonując piosenkę ,,Abecadło” oraz klasy 2f ,,Na wyspach Bergamutach” i ,,Kaczka dziwaczka”.

Światowy Dzień Pszczół

20 maja obchodzony jest Światowy Dzień Pszczół. Jest to święto ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych, którego celem jest podkreślenie znaczenia pszczół w pozyskiwaniu żywności i zwrócenie uwagi na zagrożenia cywilizacyjne dla tych owadów. Z tej okazji dzieci w świetlicy dowiedziały się wielu ciekawostek o pszczołach, a także wykonały prace plastyczne – ule. Wychowawcy świetlicy nr 5 i 6

Wyniki konkursu biblioteczno-fotograficznego "Z książką w obiektywie"

Miło nam poinformować, że konkurs biblioteczno - fotograficzny pod hasłem „Z książką w obiektywie” został rozstrzygnięty!

Jadłospis

Tydzień od 12 do 16 czerwca 2023 r.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Polsce - Znam swój kraj

Dnia 16 maja w naszej szkole odbyła się I edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Polsce - Znam swój kraj, w którym wzięli udział uczniowie klas drugich. Prezentujemy laureatów konkursu.

Jadłospis

Tydzień od 5 do 7 czerwca 2023 r.