Wybierz rok:

Wybierz miesiąc: 8   |    6   |    5   |    4   |    3   |    2   |    1   |   

Znaleziono 35 wyników

Archiwum - 2023-5

Konkurs Rodzinny "Moja własna gra edukacyjna i logopedyczna"

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie "Moja własna gra edukacyjna i logopedyczna".

Koncerty Chóru Berylio i Chóru klas I-III

W piątek 26 maja 2023 r. Chóry Berylio i klas I-III pod dyrekcją Anny Wąsak wzięły udział w koncercie „Dla Ciebie, Mamo”.

Jadłospis

Tydzień od 29 maja do 2 czerwca 2023 r.

Egzamin ósmoklasisty

Jesteśmy na finiszu. Dziś język angielski.

Zebrania z rodzicami uczniów klas IV - VIII

W dniu 25 maja 2023 r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas IV - VIII.

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Z dumą informujemy, iż reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w prestiżowym Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Zajęcia sportowe dla klas 4-8

Informujemy, że trwają zapisy na zajęcia piłki nożnej z elementami gimnastyki korekcyjnej dla uczniów z klas 4-8.

Dołączyliśmy do FITSCHOOL - ćwiczymy z wirtualnym trenerem

W ramach współpracy z Fundacją Medicover nasza szkoła przystąpiła do kolejnego projektu prozdrowotnego – FITSCHOOL – ćwiczenia z wirtualnym trenerem. Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego projekt.

Warsztaty on-line w ramach programu Jedz z Głową

- zaproszenie dla dzieci i rodziców od Fundacji Medicover

Bieg Solidarności

Zachęcamy do udziału w Biegu Solidarności.

Zmiana terminu egzaminu na kartę rowerową

Szczegóły egzaminu na kartę rowerową. Harmonogram

Jadłospis

Tydzień od 22 do 26 maja 2023 r.

Sukcesy naszych uczniów w Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej

Z radością informujemy o sukcesie uczniów naszej szkoły w 56. Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie.

Szkolny Konkurs Matematyczny „Na Logikę” dla uczniów kl. 1-3

Dnia 9 maja w naszej szkole odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego „Na Logikę” dla uczniów klas 1-3. W wyniku eliminacji klasowych do szkolnego konkursu przystąpiło 48 uczniów. Prezentujemy laureatów konkursu.

Laureaci szkolnego Konkursu Pięknego Pisania w klasach pierwszych

Dnia 20.04.2023 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Pięknego Pisania dla uczniów klas pierwszych. Prezentujemy laureatów konkursu.

Miejski Aktywator Młodzieżowy

- program grantowy w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023

Międzynarodowy Dzień Tańca w świetlicy

Święto to ustanowione zostało w 1982 roku przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu Teatralnego będącego pod auspicjami UNESCO. Dzień obchodów 29 kwietnia wybrano na pamiątkę chrztu francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georgesa.

Jadłospis

Tydzień od 15 do 19 maja 2023 r.

Sukcesy naszych uczniów w konkursie informatycznym

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki IV edycji ogólnopolskiego konkursu informatycznego Instalogik. Konkursowi patronują Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Uniwersytet Warszawski.

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2022/2023

Zakończyły się już wszystkie konkursy przedmiotowe organizowane w bieżącym roku szkolnym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Wielu naszych uczniów osiągnęło w nich sukces.

Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej „Jeden z dziesięciu”

27 kwietnia w naszej szkole odbył się teleturniej sprawdzający wiedzę uczestników z zakresu ekologii. Prezentujemy laureatów konkursu.

Dzień Ziemi w edukacji wczesnoszkolnej - Zainwestuj w naszą planetę

Dnia 22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi, któremu towarzyszy hasło przewodnie „Zainwestuj w naszą planetę”. Nasza szkoła również przystąpiła do działań na rzecz naszej planety.

Tydzień Bibliotek

W dniach 8 – 15 maja 2023 r. obchodzimy XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!”.

Dzień bez plecaka

W najbliższy piątek, czyli 12 maja organizujemy „Dzień bez plecaka”. Inicjatywa polega na tym, by nie posługując się tradycyjnym plecakiem, jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory. Liczy się pomysłowość i kreatywność – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne można spakować w dowolny sposób, pamiętając o przestrzeganiu kilku zasad, aby dzień ten był źródłem dobrej zabawy dla wszystkich jej uczestników.

Wyniki szkolnego konkursu języka hiszpańskiego ESPcampeón

W ramach obchodów Dnia Języka Hiszpańskiego, który przypada na 23 kwietnia i został ustanowiony w hołdzie pisarzowi Miguelowi de Cervantesowi Saavedrze, uczniowie z klas VII i VIII zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami sprawdzającymi kompetencje językowe podczas szkolnego konkursu języka hiszpańskiego ESPcampeón.

Przedsiębiorcze dzieciaki w akcji

Kolejnym zadaniem dla przedsiębiorczych dzieciaków z naszej szkoły był pokaz talentów. Uczniowie w krótkich występach zaprezentowali swoje zainteresowania oraz mocne strony pracy zespołowej przed wyjątkowymi gośćmi - Panią Prezydent miasta Lublin Beatą Stepaniuk – Kuśmierzak oraz aktorką Katarzyną Bujakiewicz.

Debiut szkolnego teatru

27 kwietnia br. szkolny zespół teatralny zadebiutował na scenie w spektaklu pt. „Krzywa bajka” na podstawie scenariusza Grzegorza Śmiałka.

Jadłospis

Tydzień od 8 do 12 maja 2023 r.

Zbiórka słodyczy

Od dziś rozpoczynamy zbiórkę słodyczy dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, której celem jest organizacja Dnia Dziecka dla naszych rówieśników.

Lekcja biblioteczna z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

24 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich dzieci z sal świetlicowych nr 5 i 6 udały się pod opieką wychowawców świetlicy do biblioteki szkolnej. Panie pracujące w bibliotece zapoznały je z naszym księgozbiorem, zasadami wypożyczania książek i innych pomocy naukowych oraz pozostałymi możliwościami, jakie oferuje biblioteka. Na zakończenie panie przeczytały dzieciom fragment książki G. Kasdepke „Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci”.

Dzień Języka Hiszpańskiego w świetlicy szkolnej

W ramach obchodów Dnia Języka Hiszpańskiego dzieci uczęszczające do sali świetlicowej nr 6, w formie zabawy i przy energicznych rytmach muzyki hiszpańskiej i latynoskiej, poznały wybrane symbole Hiszpanii i słowa w tym języku obcym oraz wykonały wspólnie tematyczny plakat, jako dekorację naszej sali. Zapraszamy do galerii. Przygotowały: Aneta Dębek, Marlena Ojer, Agata Ożóg