Wybierz rok:

Wybierz miesiąc: 3   |    2   |    1   |   

Znaleziono 36 wyników

Archiwum - 2023-3

Dzień świętego Patryka

17 marca w świetlicy świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka. Na początku dzieci wysłuchały legendy o irlandzkim patronie, a następnie uczniowie wzięli udział w sesji fotograficznej. Zielony kolor towarzyszył nam cały dzień. Zapraszamy do galerii! Przygotowały: Aneta Dębek, Marlena Ojer i Agata Ożóg.

Jadłospis

Tydzień od 27 do 31 marca 2023 r.

Wiosenny Festiwal Talentów

Nadejście wiosny w naszej szkole łączy się z prezentacją umiejętności uczniów oraz świetną zabawą, czyli Festiwalem Talentów.

Warsztaty on-line w ramach programu Jedz z Głową

- zaproszenie dla dzieci i rodziców od Fundacji Medicover

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Mówi zając do baranka, jaka piękna ta pisanka”

Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny ,,Mówi zając do baranka, jaka piękna ta pisanka” dla uczniów klas I – III został rozstrzygnięty. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, powstało mnóstwo ciekawych i pięknych prac.

Zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - warsztaty dla uczniów klas 3

Życie i zdrowie ludzkie są bezcenne, dlatego w ramach realizowanego Programu „ JESTEM BEZPIECZNY- WIEM, UMIEM I STOSUJĘ” uczniowie klas I - III w miesiącu marcu mówią o zasadach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zakładki poświęcone rekrutacji na rok szkolny 2023/2024

Menu boczne: Rekrutacja przedszkole / Rekrutacja szkoła podstawowa / Rekrutacja szkoła ponadpodstawowa

ŚWIATOWY TYDZIEŃ MÓZGU

Światowy Tydzień Mózgu – działania mające na celu popularyzację wiedzy o mózgu i jego funkcjonowaniu. W naszej szkole TYDZIEŃ MÓZGU - zapraszamy do wspólnej zabawy w ramach projektu - Główka pracuje.

Pracownicy obsługi

Pracownicy obsługi Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie

Pokaz podstaw pierwszej pomocy

W tym tygodniu świetlicę szkolną odwiedzili studenci pielęgniarstwa z krótkim wykładem na temat podstaw pierwszej pomocy. Zapraszamy do galerii!

Konkurs świetlicowy - Eko moda

zaprasza uczniów do udziału w: Zapraszamy do udziału w konkursie ekologicznym pod hasłem „Eko -moda”. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie i zaprezentowanie stroju ekologicznego, promującego ideę recyklingu i selektywną zbiórkę odpadów.

Koło Szkolnego Mediatora zaprasza

Przy Samorządzie Uczniowskim naszej szkoły działa Koło Szkolnego Mediatora, jego liderki Zosia Peryt (8a) i Kasia Gosik (8b) zapraszają wszystkich, którzy chcą rozwijać umiejętności rozwiązywania sporów, w sposób rozwojowy i twórczy.

KARTKA WIELKANOCNA - ZMARTWYCHWSTANIE CHRYSTUSA

- konkurs plastyczny dla uczniów klas V - VIII

BARANEK WIELKANOCNY

- konkurs plastyczny dla uczniów klas I - IV

"Logopedyczne zagadki" - podsumowanie konkursu

W ostatnim tygodniu w naszej szkole odbył się konkurs "Logopedyczne zagadki" organizowany z okazji "Dnia Logopedy".

Jadłospis

Tydzień od 20 do 24 marca 2023 r.

„Przygoda na zamku” - animacja poklatkowa z wykorzystaniem darów Froebla

Animacja poklatkowa (ang. stop motion animation) to jeden z rodzajów wizualizacji, który powstaje w wyniku manipulowania obiektami i figurami w trybie „klatka po klatce” (stąd najpewniej polska nazwa), tworząc w ten sposób dla ludzkiego oka iluzję płynnego ruchu. Prezentujemy animację z wykorzystaniem darów Froebla.

Laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego w kl. 1-3

W dniach 23- 24 lutego odbyła się III edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który na stałe wpisał się w tradycje naszej szkoły. Motto przewodnie brzmiało: „Słowa zwiewne jak motyle”.

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV-VIII

2 marca br. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII.

Jadłospis

Tydzień od 13 do 17 marca 2023 r.

Konkurs na LOGO naszej szkoły rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa po wnikliwym zapoznaniu się z wszystkimi pracami zgłoszonymi na konkurs wybrała dwa projekty. Autorzy najwyżej ocenionych projektów zostaną nagrodzeni podczas Wiosennego Festiwalu Talentów. W tym dniu także wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane całej społeczności szkolnej. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!

Dobra Książka Dobry Prezent

Książka – mimo, że jest rzeczą - to jednak jest niczym przedmiot z duszą, ma wartość bezcenną, uniwersalną i ponadczasową. Można ją czytać wiele razy, pożyczać, postawić w domowej biblioteczce (wtedy może nam o kimś lub o czymś ważnym przypominać), a nawet, jeśli lubimy się dzielić - nic nie stoi na przeszkodzie, by ją przekazać dalej: znajomemu albo bibliotece.

Berylio – uczymy się i bawimy!

Członkowie chóru Berylio potrafią spędzać ze sobą czas w przyjacielskiej atmosferze i ciężko pracować.

ST. PATRICK’S DAY

Dzień Świętego Patryka obchodzony jest 17 marca na cześć patrona Irlandii – świętego Patryka. Zespół Innowacji i Zespół Nauczycieli Języków Obcych zaprasza uczniów klas 1 - 5 do obchodów Dnia Świętego Patryka w naszej szkole. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, wyzwań i konkursów. Na pewno będzie bardzo wesoło i … zielono!

Valentine’s Day challenge

Na całym świecie Dzień Zakochanych (14 lutego) obchodzony jest na różne sposoby. Na pewno nie brakuje pięknych gestów, romantycznych piosenek oraz upominków. Słowo “miłość” odmieniane jest przez wszystkie przypadki, o czym przekonali się nasi uczniowie, którzy wzięli udział w wyzwaniu dotyczącym tłumaczenia angielskich przysłów właśnie o miłości.

Światowy Dzień Dinozaurów

Dnia 26 lutego obchodzimy Światowy Dzień Dinozaurów. Z tej okazji dzieci z sali świetlicowej nr 6 wykonały liczne podobizny tych prehistorycznych stworzeń, od najmniejszych aż po bardzo pokaźne, wykorzystując przy tym różnorodne materiały i wykazując się dużą kreatywnością. W międzyczasie wymieniały się ciekawostkami na temat znanych im dinozaurów i miały wielką frajdę ze wspólnego realizowania projektów. Zapraszamy do galerii. Przygotowały: Aneta Dębek, Marlena Ojer, Agata Ożóg

Konkurs literacko-czytelniczy - podsumowanie projektu czytelniczego w kl. 1-3

W dniu 16 lutego 2023 r. odbyły się konkursy kończące część historyczną Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Konkursy miały na celu rozbudzanie wśród dzieci zamiłowania do literatury związanej z historią Polski i dedykowane były uczniom edukacji wczesnoszkolnej.

Harmonogram wydawania obiadów w stołówce szkolnej

w roku szkolnym 2022/2023 (obowiązujący od dn. 01.03.2023 r.)

Jadłospis

Tydzień od 6 do 10 marca 2023 r.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024

- terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego