Wybierz rok:

Wybierz miesiąc: 12   |    11   |    10   |    9   |    8   |    7   |    6   |    5   |    4   |    3   |    2   |    1   |   

Znaleziono 23 wyników

Archiwum - 2023-11

Z życia klas piątych

Wycieczki, wyjazdy edukacyjne, szkolne uroczystości urozmaicały szkolne życie piątoklasistów w pierwszych miesiącach nauki.

Góra grosza

W dniach od 1 grudnia 2023 do 29 lutego 2024 odbędzie się w naszej szkole zbiórka monet. Zebrane pieniądze Towarzystwo Nasz Dom, przeznaczy na pomoc psychologiczną i rzeczową oraz specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin z całej Polski. Zbiórka monet będzie prowadzona w świetlicach szkolnych. Zachęcamy do aktywnego udziału! Koordynatorzy: Anna Juźwiak, Katarzyna Bil, Paulina Hałasa, Paulina Matysek

Jadłospis

Tydzień od 27 listopada do 1 grudnia 2023 r.

Zbiórka baterii

Od poprzedniego roku szkolnego w szkole prowadzona jest zbiórka baterii, których udało się zebrać już około 40 kg. Jeśli w domu zalegają Wam zużyte baterie zachęcamy do przyniesienia ich do szkoły. Pudełka na baterie znajdują się przy wejściach do szkoły na poziomie 0 oraz poziomie –1. Zachęcamy do udziału w akcji! Przygotowały: Anna Juźwiak, Paulina Hałasa, Katarzyna Bil, Paulina Matysek

Zebrania z rodzicami uczniów klas I - VIII

W dniach 22.11.2023 r. i 23.11.2023 r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I - VIII.

Koncert patriotyczny "Tutaj jest Polska"

W niedzielny wieczór 19 listopada 2023 r. wiele osób zgromadziło się w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jana Kantego, aby wysłuchać koncertu patriotycznego „Tutaj jest Polska”.

Tydzień eTwinning - działania projektowe w szkole

Nasza szkoła dołączyła do programu eTwinning poprzez realizację działań projektowych w tygodniu eTwinning od 20 do 24 listopada 2023r. Tegoroczna nazwa projektu - W europejskim stylu.

Egzamin próbny ósmoklasistów

W dniach od 21 listopada do 23 listopada 2023 roku ósmoklasiści przystępują do egzaminu próbnego.

Jadłospis

Tydzień od 20 do 24 listopada 2023 r.

Występ Chóru Berylio w koncercie "Ojczyzno ma"

Chór Berylio został zaproszony do udziału w koncercie „Ojczyzno ma”.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole

Narodowe Święto Niepodległości obchodziliśmy bardzo uroczyście.

Europejski Tydzień Kodowania w edukacji wczesnoszkolnej

Europejski Tydzień Kodowania to oddolna inicjatywa, w ramach której świętujemy kreatywność, rozwiązywanie problemów i współpracę poprzez programowanie i inne działania związane z technologią.

Jadłospis

Tydzień od 13 do 17 listopada 2023 r.

Życie klas siódmych: sukcesy, wydarzenia i wspólne doświadczenia

Klasy siódme naszej szkoły były niezwykle aktywne w ostatnich miesiącach, uczestnicząc w różnorodnych wydarzeniach, które dostarczyły im zarówno wiedzy, jak i niezapomnianych wspomnień. To czas pełen rozwoju, nauki i wspólnoty, który warto podsumować.

"Lekcja z mistrzem" - Inspirujące spotkania gości w naszej szkole

Nasza szkoła kolejny raz była świadkiem niezwykłego wydarzenia w ramach cyklu "Lekcja z Mistrzem". Tym razem mieliśmy przyjemność gościć eksperta w dziedzinie rugby TAG-trenera KS Budowlani Lublin- Sebastiana Berestka oraz jego dwóch wybitnych zawodników, co okazało się nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także źródłem niezapomnianych doświadczeń i inspiracji dla naszych uczniów.

Świetlicowe puzzle - październik

Zapraszamy do październikowej galerii!

"Do hymnu"

We wtorek 7 listopada 2023 r. o 11.30 nasza szkoła weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Podstawowych "Do Hymnu".

Fakty sportowe

W ostatnich tygodniach nasza szkoła odnotowała dwa ważne sukcesy w zawodach sportowych, które cieszą nasze serca.

"Mistrzynie w Szkole" – Nasze Uczennice z Klas 7 Biorą Aktywny Udział w Wydarzeniu Fundacji Otylii Jędrzejczak

Nasza szkoła wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu związanym z promocją sportu i zdrowego stylu życia, organizowanym przez Fundację Otylii Jędrzejczak, znanej polskiej pływaczki. Inicjatywa "Mistrzynie w Szkołach" miała na celu zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej i sportowej oraz promocję wartości takich jak determinacja, zaangażowanie i współpraca. To wielkie wydarzenie przyciągnęło uwagę uczennic z klas siódmych naszej szkoły, które chętnie wzięły w nim udział.

Rodzinna Gra Miejska

z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Warsztaty on-line w ramach programu Jedz z Głową

- zaproszenie dla dzieci i rodziców od Fundacji Medicover

Jadłospis

Tydzień od 6 do 10 listopada 2023 r.