Wybierz rok:

Wybierz miesiąc: 3   |    2   |    1   |   

Znaleziono 21 wyników

Archiwum - 2023-1

Występ chóru Berylio

- fotorelacja z 29 stycznia 2023 r.

Zebrania z rodzicami

W dniach 01.02.2023 r. i 02.02.2023 2023 r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I - III oraz IV - VIII.

Sukces Mileny Pawłowskiej

Z radością informujemy o sukcesie uczennicy klasy IV F Mileny Pawłowskiej w II Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Wszyscy Święci Europy”.

Jadłospis

Tydzień od 30 stycznia do 3 lutego 2023 r.

Kolejny sukces chóru Berylio

podczas VI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Ferie tuż, tuż...

Organizatorzy programu Jedz z Głową zapraszają na warsztaty stacjonarne

Konkurs Fotograficzny "Zimowy Pejzaż”

Zima to najpiękniejsza pora roku. Jest też porą najbardziej tajemniczą i pobudzającą wyobraźnię. Zimą wcześniej zapada zmrok i na niebie szybko pojawiają się gwiazdy. Magię zimowego klimatu podkreśla także skrzący się mróz.

Ogłaszamy konkurs na LOGO naszej szkoły!

Dyrekcja oraz Nauczyciele Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na LOGO naszej szkoły. Konkurs kierowany jest do całej społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników.

Mistrz Pięknego Pisania

W pierwszym tygodniu grudnia 2022 r. uczniowie klas czwartych wzięli udział w szkolnym konkursie pod nazwą ”Mistrz Pięknego Pisania”.

Spotkanie z Małgorzatą Hołub-Kowalik

Nowy Rok powitaliśmy w mistrzowskim stylu. Nasza szkoła miała zaszczyt gościć wybitną lekkoatletkę, mistrzynię olimpijską- Małgorzatę Hołub-Kowalik.

Spotkanie z pracownikiem Straży Miejskiej

Ferie to dla dzieci szczególna okazja do odpoczynku. Beztroskie zabawy szaleństwa na podwórku, a także akrobacje na lodowisku. Z związku ze zbliżającym się zimowym odpoczynkiem 3 stycznia 2023 roku odwiedził naszą szkołę pracownik Straży Miejskiej w Lublinie, aby przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa, jakie należy stosować podczas odpoczynku i nie tylko!

¡Feliz Navidad!

W grudniu dzieci z sali świetlicowej numer 6 miały okazję poznać tradycje i zwyczaje związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w Hiszpanii.

Wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania

W dniach 12 i 15 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się ,,Konkurs Pięknego Pisania’’, w którym wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich. Prezentujemy laureatów konkursu.

Zima w bibliotece

Informujemy naszych czytelników, którzy wiedzą jak magicznym miejscem może być biblioteka, że będą mogli przeżyć równie niezwykłe przygody oraz ciekawie spędzić czas w trakcie zbliżających się ferii zimowych.

Jadłospis

Tydzień od 9 do 13 stycznia 2023 r.

Zebrania z rodzicami

W dniach 04 stycznia 2023 r. i 05 stycznia 2023 r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I - III oraz IV - VIII.

Świąteczne życzenia...

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć całej Społeczności Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie oraz Przyjaciołom i Instytucjom, z którymi na co dzień współpracuje nasza placówka, najserdeczniejsze życzenia.