Wybierz rok:

Wybierz miesiąc: 12   |    11   |    10   |    9   |    8   |    7   |    6   |    5   |    4   |    3   |    2   |    1   |   

Znaleziono 33 wyników

Archiwum - 2022-12

Jadłospis

Tydzień od 2 do 5 stycznia 2023 r.

III PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniach 21 i 22 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Szkolny konkurs plastyczny „Świąteczny Czar – ilustracja do kolędy polskiej” rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że zakończyła się kolejna edycja szkolnego konkursu plastycznego „Świąteczny Czar”.

Świąteczny projekt eTwinning zakończony sukcesem!

Nasza szkoła zrealizowała projekt eTwinning przy współpracy z partnerami ze Słowacji i Polski

Wyniki konkursu biblioteczno - plastycznego na plakat promujący ideę bookcrossingu

Głównym celem konkursu było stworzenie plakatu, który zachęci do "uwalniania" książek.

Wyniki Rodzinnego Konkursu Plastycznego Świąteczny Aniołek

Informujemy, że Rodzinny Konkurs Plastyczny Świąteczny Aniołek dla uczniów klas I – III został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za ogromne zainteresowanie oraz udział w konkursie. Prace zgodnie z regulaminem konkursu zostaną przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej Kalina. Zwycięzcom składamy gratulacje! Zapraszamy do galerii zdjęć!

Cykl szkoleń w ramach tygodnia eTwinning

W ramach tygodnia eTwinning zainteresowani nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w cyklu trzech szkoleń eTwinning, które poprowadziła pani Beata Wójcik, ambasador eTwinning w województwie lubelskim.

Wyniki szkolnego konkursu English Spelling Competition

W czwartek 15 grudnia odbył się konkurs literowania w języku angielskim dla klas czwartych. Prezentujemy listę laureatów.

Szkolny Konkurs - Jestem bezpieczny, bo znam zasady ruchu drogowego

W ramach realizacji programu o bezpieczeństwie „JESTEM BZPIECZNY – WIEM, UMIEM I STOSUJĘ”, którego celem jest wdrożenie dzieci w wieku wczesnoszkolnym do stosowania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych dla uczniów klas 1 odbył się konkurs wiedzy o ruchu drogowym.

Jadłospis

Tydzień od 19 do 22 grudnia 2022 r.

Akcja - Podaruj grę świetlicy

W szkole z inicjatywy Rady Rodziców została zorganizowana Akcja ,,Podaruj grę świetlicy”. Pragniemy podziękować zarówno pomysłodawcom, jak i wszystkim darczyńcom za aktywny udział i hojność.

Logopedyczny kalendarz adwentowy

Uczniowie z klas I, którzy uczestniczą w zajęciach logopedycznych mieli okazję wziąć udział w warsztatach "Logopedyczny kalendarz adwentowy". Spotkanie odbyło się 1.12.2022 w godzinach popołudniowych.

Dzieci Listy Piszą

Nasza szkoła nawiązała współpracę ze Szkołą Podstawową w Zielonej Górze. Naszym wspólnym celem jest wymiana listów między uczniami. Pisanie tradycyjnych listów zostało już dawno zapomniane, a jest to doskonała forma komunikacji. Dzięki pisaniu nasi uczniowie kształtują poprawne budowanie zdań, uczą się stosowania różnych form grzecznościowych, potrafią formułować swoje myśli w składne zdania i wyrażają swoje emocje.

Szopka Bożonarodzeniowa

W nastrój świąteczny wprowadza nas Szopka Bożonarodzeniowa, którą wraz z życzeniami dedykujemy całej społeczności szkolnej.

Szkolna kampania informacyjna - „Znamię! Znam je?”

Uczniowie przygotowali szkolną kampanię informacyjną dla całej społeczności szkolnej pod tytułem „Znamię! Znam je?”.

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2022/2023

Od 5 stycznia 2023 roku przystępujemy do eliminacji drugiego stopnia konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Sukces Zosi Jabłońskiej

Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Moje Boże Narodzenie” jest organizowany przez Wydział ds. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie oraz Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie. Konkurs honorowym patronatem objęli Prezydent Miasta Lublin oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Klasy szóste w szkole!

Minęły trzy miesiące nauki nowego roku szkolnego, a u naszych szóstoklasistów wiele się działo. Było naukowo, sportowo, wycieczkowo i rozrywkowo!

Sukces Marty Tkaczyk

Miejski Konkurs Recytatorski organizowany przez Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie jest ważnym wydarzeniem w życiu kulturalnym naszego miasta.

Tydzień eTwinning w świetlicy

Świetlica aktywnie włączyła się w działania z programu eTwinning w naszej szkole.

Jadłospis

Tydzień od 12 do 16 grudnia 2022 r.

III Przegląd Kolęd i Pastorałek - regulamin

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – „W kręgu tradycji Świąt Bożego Narodzenia.” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie.

DEUTSCHES SPRACHDIPLOM

Grupy przygotowujące się do egzaminu DSD pracują intensywnie nad poszerzaniem swojej wiedzy i pogłębianiem umiejętności z zakresu języka niemieckiego.

SP58 dla Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Wielkie serca naszych uczniów pomogą zorganizować mikołajki w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia!

Koncert patriotyczny w edukacji wczesnoszkolnej

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości 9 listopada w naszej szkole odbył się koncert patriotyczny.

Koncert patriotyczny w naszej szkole

W naszej szkole obchody Święta Odzyskania Niepodległości uroczyście zakończyły się 24 listopada 2022r. koncertem patriotycznym Tutaj wrastam po wiek wieków.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Na Jagody”

Uczennica kl. 2 d Maja Godula zajęła 1 miejsce w Międzyszkolnym Świetlicowym Konkursie Plastycznym pt. " Na Jagody". Praca została wykonana pod kierunkiem nauczyciela p. Małgorzaty Ksiądz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dzień Kredki

Dnia 22 listopada obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Kredki. Rysowanie, malowanie wiąże się z myśleniem twórczym i rozwijaniem wyobraźni. Uczniowie świetlicy szkolnej wyrazili swoje przeżycia, nastroje i myśli przy użyciu kolorów. Dzieci postanowiły stworzyć formy przestrzenne- kredkobus oraz kredkową fotobudkę.

Jadłospis

Tydzień od 5 do 9 grudnia 2022 r.