Wybierz rok:

Wybierz miesiąc: 12   |    11   |    10   |    9   |    8   |    7   |    6   |    5   |    4   |    3   |    2   |    1   |   

Znaleziono 40 wyników

Archiwum - 2022-11

Wizyta uczniów pierwszych klas w bibliotece szkolnej

"Nie ma dzieci, które nie lubią czytać. Są dzieci, które nie znalazły jeszcze odpowiedniej książki." Frank Serafini

Galeria 58

W Galerii 58 możemy podziwiać obrazy utalentowanej Amelii Koczan, uczennicy klasy 5a

Puls życia klas 8

Wydarzenia, wycieczki edukacyjne i aktywności realizowane w klasach ósmych.

Pracownicy administracji

Pracownicy administracji Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie

Egzamin próbny

W dniach od 28.11.2022 r. do 30.11.2022 r. organizujemy egzamin próbny.

Rodzinny Konkurs Plastyczny „ŚWIĄTECZNY ANIOŁEK”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nauczyciele świetlicy szkolnej zapraszają uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 58 wraz z rodzinami do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym „Świąteczny Aniołek”.

Jadłospis

Tydzień od 28 listopada do 2 grudnia 2022 r.

Dzień Czarnego Kota

Szare, bure i pstrokate, a dzisiejszego dnia pierwszeństwo mają czarne. W wielu miejscach uznawany za symbol pecha oraz nieszczęścia, jednak w niektórych krajach szczególnie doceniany. W Szkocji czarny kot, który schroni się na dachu domostwa przynosi jego mieszkańcom szczęście oraz dobrobyt, natomiast w Belgii i Luksemburgu czarny kot, to najlepszy z kotów i największy wśród nich pogromca gryzoni.

Bookcrossing w naszej szkole!

Miło nam poinformować, że biblioteka szkolna włącza się po raz kolejny w działania promujące ideę bookcrossingu.

Piątoklasiści w akcji!

Już prawie trzy miesiące nauki za naszymi piątoklasistami!

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu muzyczno-plastycznego dla uczniów klas 1-3 „Jesień w utworach Vivaldiego”

Dnia 7 listopada 2022 roku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs muzyczno-plastyczny „Jesień w utworach Vivaldiego”. Do konkursu przystąpiło 42 uczniów z klas 1-3, którzy wykonali przepiękne, oryginalne, pomysłowe prace, pełne niesamowitych barw jesieni.

Wspieramy Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Od dziś rozpoczynamy zbiórkę darów dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, której celem jest organizacja mikołajek dla naszych rówieśników.

Tydzień eTwinning - działania projektowe w szkole

eTwinning to społeczność szkolna, gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. eTwinning to również doskonalenie zawodowe nauczycieli. Nasza szkoła dołączyła do programu eTwinning poprzez realizację działań projektowych w tygodniu eTwinning 21 - 25 listopada 2022r.

Góra Grosza rośnie!

Cieszy Wasza hojność i wrażliwość na potrzeby dzieci i rodzin w trudnej sytuacji. Zachęcamy do dalszego zbierania grosików. Akcja trwa do 16.01.2023 r.

IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ

W ostatnim tygodniu października reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt, w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Podstawowych. Udział w zawodach był dla dziewcząt debiutem w międzyszkolnej rywalizacji sportowej. Szkołę reprezentowały uczennice klasy 5d i 6b.

Szkolny konkurs literacko-plastyczny „Moje zdrowie w mojej głowie" - rozstrzygnięty.

Szkolny konkurs literacko-plastyczny „Moje zdrowie w mojej głowie" został zorganizowany dla uczniów klas I-III. Działanie to doskonale wpisało się w tematykę dydaktycznych zajęć listopadowych w klasach. W konkursie wzięło udział 30 autorów prac.

Jadłospis

Tydzień od 21 do 25 listopada 2022 r.

Jesteśmy szkołą partnerską UMCS.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie p. Marek Błaszczak i Jego Magnificencja prof. dr hab. Radosław Dobrowolski - rektor Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zawarli porozumienie dotyczące przystąpienia naszej szkoły do udziału w projekcie Szkoły Partnerskie UMCS.

Rodzinna gra miejska

Rodzinna gra miejska z okazji obchodów Narodowego Dnia Niepodległości

„Jestem bezpieczny – wiem, umiem i stosuję”-realizacja autorskiego programu w klasach 1-3.

W dniach 04, 05 oraz 07.11.2022r. w ramach autorskiego programu „JESTEM BEZPIECZNY- WIEM, UMIEM I STOSUJĘ” uczniowie klas I-III mieli okazję wziąć udział w spotkaniach z przedstawicielami KMP w Lublinie.

Koncert patriotyczny "Tutaj wrastam po wieki wieków"

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości 24 listopada śpiewamy patriotyczne piosenki i recytujemy patriotyczne utwory poetyckie, które są trwałym elementem naszej kultury narodowej.

Zebrania z rodzicami

W dniach 16 listopada 2022 r. i 17 listopada 2022 r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I - III oraz IV - VIII.

Jadłospis

Tydzień od 14 do 18 listopada 2022 r.

Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, który przypada 5 listopada to wspaniała okazja do wspominania postaci z bajek nowszych i tych trochę starszych, ale również poznawania nowych.  Z tej okazji, w tym tygodniu, w świetlicy dzieci miały okazje uczestniczyć w wielu ciekawych zabawach, quizach oraz rozwijały swoje talenty plastyczne rysując ulubione postaci z bajek.   Miło było odwiedzić bajkowe światy ponownie! 

Spis telefonów w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie

Spis telefonów w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego pt. „Jesienny krajobraz"

Szkolny konkurs fotograficzny został zorganizowany przez zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów klas 1-3. W konkursie wzięło udział 74 autorów zdjęć, byli to uczniowie wraz z rodzicami.

Z życia klas 4

W pierwszych dwóch miesiącach nowego roku szkolnego klasy czwarte integrowały się, poznały nowych wychowawców, nowych nauczycieli, klasopracownie. Uczniowie obchodzili Dzień Chłopaka, wyjechali na wycieczki, wyszli do kina, zwiedzali Lublin. DZIAŁO SIĘ!

Konferencja dyrektorów szkół DSD!

Uczniowie z programu DSD pokazali naszą szkołę całej Polsce podczas konferencji dyrektorów szkół DSD!

Szkoła do hymnu

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu" 2022.

Rodzinna gra miejska

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości organizujemy rodzinną grę miejską.

Dzień Miłośników Pluszaków

28 października obchodzony jest Dzień Miłośników Pluszaków. Tego dnia dzieci przyniosły do świetlicy swoje ulubione zabawki pluszowe oraz opowiedziały ich historie. I zaczęły się zabawy! W zabawach uczestniczyły wszystkie dzieci przebywające w świetlicy ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi 🙂

Akcja „Góra Grosza”

W dniach 2.11.2022 do 16.01.2022 odbędzie się w naszej szkole zbiórka w ramach XXIII edycji: „Góra Grosza”.  Zachęcamy do udziału w akcji!

Jadłospis

Tydzień od 7 do 10 listopada 2022 r.