Aktualności

Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Od 10 października 2023 r. przystępujemy do organizacji szkolnych eliminacji konkursów przedmiotowych

Sukces uczennic z klasy 5 c

Tradycją już naszej szkoły stał się udział w Konkursie plastycznym, fotograficznym i literackim dla uczniów szkół lubelskich "Klasztor w sercu miasta".

Sukces naszej szkoły w konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Uczniowie klas 1-3 wykonali zadanie konkursowe polegające na zrealizowaniu kursu e-learningowego „Internetowa szkoła słonia Spacjusza”, a następnie przygotowali projekt kolorowanki w oparciu o zdobytą wiedzę.

Talent muzyczny w naszej szkole

Miło nam przedstawić nasz talent muzyczny.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Polsce - Znam swój kraj

Dnia 16 maja w naszej szkole odbyła się I edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Polsce - Znam swój kraj, w którym wzięli udział uczniowie klas drugich. Prezentujemy laureatów konkursu.

Sukcesy naszych uczniów w Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej

Z radością informujemy o sukcesie uczniów naszej szkoły w 56. Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie.

Szkolny Konkurs Matematyczny „Na Logikę” dla uczniów kl. 1-3

Dnia 9 maja w naszej szkole odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego „Na Logikę” dla uczniów klas 1-3. W wyniku eliminacji klasowych do szkolnego konkursu przystąpiło 48 uczniów. Prezentujemy laureatów konkursu.

Laureaci szkolnego Konkursu Pięknego Pisania w klasach pierwszych

Dnia 20.04.2023 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Pięknego Pisania dla uczniów klas pierwszych. Prezentujemy laureatów konkursu.

Sukcesy naszych uczniów w konkursie informatycznym

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki IV edycji ogólnopolskiego konkursu informatycznego Instalogik. Konkursowi patronują Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Uniwersytet Warszawski.

Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej „Jeden z dziesięciu”

27 kwietnia w naszej szkole odbył się teleturniej sprawdzający wiedzę uczestników z zakresu ekologii. Prezentujemy laureatów konkursu.

Wyniki szkolnego konkursu języka hiszpańskiego ESPcampeón

W ramach obchodów Dnia Języka Hiszpańskiego, który przypada na 23 kwietnia i został ustanowiony w hołdzie pisarzowi Miguelowi de Cervantesowi Saavedrze, uczniowie z klas VII i VIII zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami sprawdzającymi kompetencje językowe podczas szkolnego konkursu języka hiszpańskiego ESPcampeón.

Laureaci ogólnopolskiego konkursu ekologicznego Ekowyzwanie.

W ramach II. ogólnopolskiej edycji programu edukacyjnego „Velvet. Piątka dla Natury, zakończył się konkurs ekologiczny Ekowyzwanie do którego przystąpiła nasza szkoła.

Wyniki rodzinnego konkursu ekologicznego

Miło nam poinformować, ze rodzinny konkurs ekologiczny na grę planszową został rozstrzygnięty!

Wyniki szkolnego konkursu English Spelling Competition

W czwartek 30 marca odbył się szkolny konkurs literowania w języku angielskim dla klas czwartych. Prezentujemy laureatów konkursu.

Laureaci szkolnego konkursu ortograficznego dla uczniów kl. 2 i 3 „Ortografek”

23 marca 2022 r. uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w szkolnym konkursie ortograficznym pod nazwą „Ortografek”. Prezentujemy laureatów konkursu.

RODZINNY KONKURS EKOLOGICZNY NA GRĘ PLANSZOWĄ

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi zapraszamy Was drodzy uczniowie klas I-III do udziału w Rodzinnym Konkursie Ekologicznym na grę planszową.

Konkurs na Logo szkoły!

Znamy zwycięzców konkursu na Logo szkoły.

KARTKA WIELKANOCNA - ZMARTWYCHWSTANIE CHRYSTUSA

- konkurs plastyczny dla uczniów klas V - VIII

BARANEK WIELKANOCNY

- konkurs plastyczny dla uczniów klas I - IV

Laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego w kl. 1-3

W dniach 23- 24 lutego odbyła się III edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który na stałe wpisał się w tradycje naszej szkoły. Motto przewodnie brzmiało: „Słowa zwiewne jak motyle”.

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV-VIII

2 marca br. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII.

Konkurs literacko-czytelniczy - podsumowanie projektu czytelniczego w kl. 1-3

W dniu 16 lutego 2023 r. odbyły się konkursy kończące część historyczną Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Konkursy miały na celu rozbudzanie wśród dzieci zamiłowania do literatury związanej z historią Polski i dedykowane były uczniom edukacji wczesnoszkolnej.

Sukces Mileny Pawłowskiej

Z radością informujemy o sukcesie uczennicy klasy IV F Mileny Pawłowskiej w II Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Wszyscy Święci Europy”.

Kolejny sukces chóru Berylio

podczas VI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Konkurs Fotograficzny "Zimowy Pejzaż”

Zima to najpiękniejsza pora roku. Jest też porą najbardziej tajemniczą i pobudzającą wyobraźnię. Zimą wcześniej zapada zmrok i na niebie szybko pojawiają się gwiazdy. Magię zimowego klimatu podkreśla także skrzący się mróz.

Ogłaszamy konkurs na LOGO naszej szkoły!

Dyrekcja oraz Nauczyciele Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na LOGO naszej szkoły. Konkurs kierowany jest do całej społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników.

Mistrz Pięknego Pisania

W pierwszym tygodniu grudnia 2022 r. uczniowie klas czwartych wzięli udział w szkolnym konkursie pod nazwą ”Mistrz Pięknego Pisania”.

Wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania

W dniach 12 i 15 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się ,,Konkurs Pięknego Pisania’’, w którym wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich. Prezentujemy laureatów konkursu.

Szkolny konkurs plastyczny „Świąteczny Czar – ilustracja do kolędy polskiej” rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że zakończyła się kolejna edycja szkolnego konkursu plastycznego „Świąteczny Czar”.

Wyniki Rodzinnego Konkursu Plastycznego Świąteczny Aniołek

Informujemy, że Rodzinny Konkurs Plastyczny Świąteczny Aniołek dla uczniów klas I – III został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za ogromne zainteresowanie oraz udział w konkursie. Prace zgodnie z regulaminem konkursu zostaną przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej Kalina. Zwycięzcom składamy gratulacje! Zapraszamy do galerii zdjęć!

Wyniki szkolnego konkursu English Spelling Competition

W czwartek 15 grudnia odbył się konkurs literowania w języku angielskim dla klas czwartych. Prezentujemy listę laureatów.

Szkolny Konkurs - Jestem bezpieczny, bo znam zasady ruchu drogowego

W ramach realizacji programu o bezpieczeństwie „JESTEM BZPIECZNY – WIEM, UMIEM I STOSUJĘ”, którego celem jest wdrożenie dzieci w wieku wczesnoszkolnym do stosowania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych dla uczniów klas 1 odbył się konkurs wiedzy o ruchu drogowym.

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2022/2023

Od 5 stycznia 2023 roku przystępujemy do eliminacji drugiego stopnia konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Sukces Zosi Jabłońskiej

Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Moje Boże Narodzenie” jest organizowany przez Wydział ds. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie oraz Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie. Konkurs honorowym patronatem objęli Prezydent Miasta Lublin oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Sukces Marty Tkaczyk

Miejski Konkurs Recytatorski organizowany przez Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie jest ważnym wydarzeniem w życiu kulturalnym naszego miasta.

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu muzyczno-plastycznego dla uczniów klas 1-3 „Jesień w utworach Vivaldiego”

Dnia 7 listopada 2022 roku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs muzyczno-plastyczny „Jesień w utworach Vivaldiego”. Do konkursu przystąpiło 42 uczniów z klas 1-3, którzy wykonali przepiękne, oryginalne, pomysłowe prace, pełne niesamowitych barw jesieni.

Szkolny konkurs literacko-plastyczny „Moje zdrowie w mojej głowie" - rozstrzygnięty.

Szkolny konkurs literacko-plastyczny „Moje zdrowie w mojej głowie" został zorganizowany dla uczniów klas I-III. Działanie to doskonale wpisało się w tematykę dydaktycznych zajęć listopadowych w klasach. W konkursie wzięło udział 30 autorów prac.

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego pt. „Jesienny krajobraz"

Szkolny konkurs fotograficzny został zorganizowany przez zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów klas 1-3. W konkursie wzięło udział 74 autorów zdjęć, byli to uczniowie wraz z rodzicami.

Szkolny konkurs literacko-plastyczny „Moje zdrowie w mojej głowie”

Zapraszamy uczniów z klas 1-3 do udziału w szkolnym konkursie literacko-plastycznym „Moje zdrowie w mojej głowie". Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się w załącznikach.

Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Na Jagody”

Nauczyciele świetlicy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Na Jagody”.

Szkolny konkurs fotograficzny dla uczniów kl. 1-3 „Jesienny krajobraz”

Zapraszamy uczniów z klas 1-3 oraz opiekunów do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt. „Jesienny krajobraz". Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się w załącznikach.

Ich und meine Welt

Projekt multimedialny z języka niemieckiego w klasach siódmych

Ich in Dachländern

Konkurs z języka niemieckiego na zakończenie edukacji w klasach ósmych

Konkursy przyrodnicze i geograficzne w naszej szkole

Nasza szkoła buduje tradycję konkursową, która ma poszerzać zainteresowania przyrodnicze uczniów i rozbudzać ich ciekawość świata.

Laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego w kl. 1-3

Mamy zaszczyt poinformować o wynikach drugiej edycji szkolnego konkursu recytatorskiego dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich, którego motto przewodnie brzmiało „Słowa zwiewne jak motyle”.

Szkolny Konkurs Matematyczny „Na Logikę” dla uczniów kl. 1-3

Dnia 16 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „Na Logikę” dla uczniów klas 1-3. W wyniku eliminacji klasowych do szkolnego konkursu przystąpiło 44 uczniów. Prezentujemy laureatów.

Szkolny konkurs recytatorski rozstrzygnięty!

Znamy już wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego „A to Polska właśnie”, w którym wzięło udział dwadzieścioro sześcioro uczniów z klas czwartych i piątych.

55. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej

12 i 13 maja w MDK "Pod Akacją" w Lublinie odbył się 55. Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk. Uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione.

Ekoplakat - laureaci konkursu plastycznego w klasach I

Laureatom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłów i talentu!

Szkolny konkurs ortograficzny – puchary rozdane!

Znamy już wyniki szkolnego konkursu ortograficznego „O puchar wiosennej jaskółki” zorganizowanego dla uczniów klas czwartych.

Fotogaleria zdjęć „Ziemia w obiektywie”

Dziękujemy za wszystkie piękne zdjęcia. Wielkie gratulacje za odkrywanie piękna naszej Ziemi. Zapraszamy do fotogalerii.

Osiągnięcia w konkursach plastycznych

Uprzejmie informujemy o sukcesach uczennic naszej szkoły w konkursach plastycznych.

Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Jeden z trzynastu”

22 kwietnia podczas obchodów Światowego Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Jeden z trzynastu” dla uczniów kl. 2 i 3.

Konkurs Plastyczny dla uczniów kl. 1 „Dzień Ziemi – EKOPLAKAT”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Plastycznym uczniów klas 1 - „Dzień Ziemi- Ekoplakat”. Zadanie polega na wykonaniu plakatu promującego ideę obchodów Dnia Ziemi.

Rodzinny Konkurs Fotograficzny - „Ziemia w obiektywnie”

Z wielką radością zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym „Ziemia w obiektywie”.

Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach LKO i ogólnopolskich olimpiadach

Zakończyły się konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Poniżej prezentujemy listę laureatów i finalistów naszej szkoły.

Konkurs recytatorski "A to Polska właśnie..."

Drodzy Uczniowie! Zapraszamy Was do udziału w Konkursie Recytatorskim „A to Polska właśnie…”.

EKOWYZWANIE „PIĄTKA DLA NATURY” - podsumowanie konkursu

Z ogromną radością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 58 znalazła się w gronie 160 nagrodzonych prac w konkursie edukacyjnym – „Ekowyzwanie - Velvet. Piątka dla Natury”, zajmując 14 miejsce ze wszystkich szkół w Polsce biorących udział w głosowaniu!

Sukcesy uczniów w konkursach historycznych

Uprzejmie informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w konkursach o tematyce historycznej.

Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów z kl. I - III

Udział uczniów z klas I - III w konkursie plastycznym „Okładka mojej ulubionej baśni” dał możliwość stworzenia własnej okładki do książki.

Kapelusz Leprikona - laureaci konkursu

Z okazji Dnia Świętego Patryka w naszej szkole odbył się konkurs na najbardziej oryginalny Kapelusz Leprikona – legendarnego irlandzkiego skrzata. Spośród wszystkich dostarczonych prac jury wyłoniło nagrodzone kapelusze. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Sukces naszych uczniów w Lubelskim Konkursie Samorządowym

Uprzejmie informujemy o sukcesie uczennic klasy 8b w II Lubelskim Konkursie Samorządowym.

ROZSTRZYGNIĘCIE II Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Jesienna przyroda przy Berylowej"

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział oraz gratulujemy pięknej, artystycznej pasji fotografowania. Prezentujemy laureatów konkursu.

Konkurs czytelniczy

Miło nam poinformować, że pod koniec marca w naszej szkole odbędzie się konkurs czytelniczy pod hasłem „Książka nie gryzie… Pochłania w całości!”, organizowany przez bibliotekę szkolną. W tym roku skierowany jest on do uczniów klas trzecich i piątych.

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie chętnie prezentują swoje umiejętności literackie i artystyczne, uczestnicząc w różnych konkursach. Gratulujemy Lenie, Mai, Eli oraz nauczycielowi prowadzącemu dziewczynki do sukcesu, p. Barbarze Drożdż-Żytyńskiej.

Wyniki szkolnego konkursu English Spelling Competition

W czwartek 16 grudnia odbył się konkurs literowania w języku angielskim dla klas czwartych.

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2021/2022. Zmiany w terminarzu i regulaminie.

Od 30 listopada 2021 r. szkoła przystępuje do organizacji szkolnych eliminacji konkursów przedmiotowych.

Konkurs "NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA“ - edycja II

Z wielką radością zapraszamy do udziału w II edycji konkursu.

Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych - harmonogram

Od 30 listopada w naszej szkole rozpoczęły się eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Sukces Sebastiana

Sebastian Smyk z 8A uzyskał wyróżnienie za udział w I Konkursie Recytatorskim Poezji Romskiej im. Bronisławy Wajs „Papuszy” w Lublinie.

Brawo, Maja!

Z radością informujemy, że Maja Kajak, uczennica klasy 5A, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach projektu Rok Lema w CDT.

Przedświąteczna aktywność z matematyką

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia zapraszamy uczniów do przygotowania bożonarodzeniowej ozdoby, która w swej formie, treści, kształcie będzie nawiązywała do Świąt Bożego Narodzenia, a w szczególności do matematyki.

II KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zachęcamy uczniów oraz opiekunów do udziału w II Konkursie Fotograficznym „Jesienna przyroda przy Berylowej 7". Regulamin i oświadczenie znajdują się w załącznikach.

Sukces Magdaleny Nowak

Nasza szkoła łącząca nowoczesność z tradycją wzięła udział w części literackiej konkursu "Klasztor w sercu miasta" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie. Edycja 2020/2021.

Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2020_2021

W dniu 11 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021.

Wyniki szkolnego konkursu Junior UK Culture Master

19 maja odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej dla klas 6 i 7.

Laureaci szkolnego konkursu recytatorskiego w klasach 1 - 3 - "Poezja barwna jak motyle"

Miło nam zaprezentować laureatów szkolnego konkursu recytatorskiego organizowanego w naszej szkole dla uczniów klas 1 – 3.

Wyniki konkursów przyrodniczych zorganizowanych z okazji Święta Ziemi.

Z okazji Święta Ziemi zorganizowaliśmy w naszej szkole dwa konkursy przyrodnicze. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie. Gratulujemy zwycięzcom.

Laureaci szkolnego konkursu plastycznego - "Ziemia nasza Planeta"

Z ogromną przyjemnością prezentujemy laureatów szkolnego konkursu plastycznego „ Ziemia – nasza Planeta”, który był organizowany w ramach obchodów Dnia Ziemi. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom nagrodzonych prac gratulujemy!

Sukces ucznia naszej szkoły!

Maciej Milanowski - uczeń klasy 6 c - dostał wyróżnienie w XII Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "MISTRZ KOMPUTERA".

Informacja o wynikach konkursu "Tradycyjna Palma Wielkanocna"

Miło nam zaprezentować zwycięzców konkursu "Tradycyjna Palma Wielkanocna"

Sukces uczennicy naszej szkoły !

Aurelia Błaszczak - uczennica klasy 6 b - zajęła II miejsce w VIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Pejzaże Mistyczne” – Architektura Lublina i okolic. Konkurs został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Lublin - 2021 r.

Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Z początkiem marca zakończono eliminacje wojewódzkie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Nasza szkoła może cieszyć się pierwszymi w historii sukcesami uczniów.

Konkurs "Tradycyjna palma wielkanocna"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pt. "Tradycyjna palma wielkanocna"

Gramatyka reklamy nie unika. Konkurs

Jak co roku 21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

Wyniki konkursu szkolnego English Spelling Competition

W poniedziałek 25 stycznia odbył się konkurs online literowania w języku angielskim dla klas czwartych.

Wyniki drugiego etapu konkursów przedmiotowych

Zakończyły się eliminacje drugiego etapu konkursów przedmiotowych.

English Spelling Competition (Christmas Edition) – Szkolny Konkurs Literowania w Języku Angielskim – (edycja świąteczna)

Konkursy literowania słów w języku angielskim dla dzieci są niezwykle ważnym wydarzeniem w wielu krajach, m.in. Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii czy Kanadzie. W tak zwanych Spelling Bee Competitions biorą udział dzieci w różnym wieku, a ich zadaniem jest płynne literowanie słów, których nie widzą, a które są jedynie czytane przez jurorów. Zapraszamy również uczniów klas 4 do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w Konkursie Literowania w Języku Angielskim (edycja świąteczna).

Wyniki konkursu "Rzadkie i ginące gatunki zwierząt Lubelszczyzny"

Informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie "Rzadkie i ginące gatunki zwierząt Lubelszczyzny" organizowanym przez Zespół Fundacji Dla Przyrody.

Eliminacje okręgowe konkursów przedmiotowych i olimpiad dla uczniów szkół podstaowych

W grudniu 2020 roku odbędą się eliminacje okręgowe konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Ponadto nasza szkoła bierze udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Juniorów.

Zmiany w terminarzu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Ze względu na zawieszenie zajęć stacjonarnych wprowadzono zmiany w Regulaminie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021.

Konkurs "Rzadkie i ginące gatunki zwierząt Lubelszczyzny"

Zachęcamy do udziału w konkursie "Rzadkie i ginące gatunki zwierząt Lubelszczyzny".

Konkursy przedmiotowe - eliminacje szkolne

Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych w naszej szkole będą organizowane w dniach od 19.10.2020 r. do 27.10.2020 r.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zachęcamy uczniów oraz opiekunów do udziału w konkursie fotograficznym „Moja Szkoła w Mojej Małej Ojczyźnie 2020. Podróż z obiektywem wśród nowych osiedli Węglinka na tle środowiska naturalnego". Regulamin i oświadczenie znajdują się w poniższych załącznikach.