Sukcesy naszych uczniów w konkursie informatycznym

Skrót

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki IV edycji ogólnopolskiego konkursu informatycznego Instalogik. Konkursowi patronują Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Uniwersytet Warszawski.

Pragniemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w tak trudnych zmaganiach. Cieszymy się, że mogli reprezentować naszą szkołę w tym prestiżowym konkursie.

Tytuł finalisty na szczeblu ogólnopolskim  i najlepszy wynik w mieście Lublin w kategorii klas szóstych otrzymał Wiktor Michaluk z klasy 6 a.
Tytuł laureata III miejsca i najlepszy wynik w mieście Lublin w kategorii klas ósmych zdobył  Wojciech Szyndela z klasy 8 c.
Na sukces zasłużyli swoim ogromnym zaangażowaniem i ciężką pracą. Instalogik to jeden z najważniejszych konkursów informatycznych dla uczniów w kraju. Konkurs ten wymaga od uczestników dużego poziomu wiedzy z zakresu programowania i algorytmiki, a także umiejętności logicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji.

Życzymy  dalszych sukcesów i zachęcamy do kontynuowania pasji informatycznej. Dziękujemy także nauczycielom, którzy pomogli przygotować naszych uczniów do konkursu.

 

Galeria

Zobacz całą galerię